ustmenu
ortamenu

MANÇO İNTERNET CAFE & BİLGİSAYAR HİZMETLERİ

Manço İnternet Cafe Adını Rahmetli Barış MANÇO'DAN almıştır.

     1999 Tarihinde Bayrampaşa'da Faaliyet göstermeye başlamıştır. 99 dan 2010 Yılına dek hizmetine hiç aman vermeden devam etmiştir. En Önemli Noktası halk İle iç içe olmasıdır; güçlü tekniksi yelerimiz halkın Tüm arzusunu tam olarak cevaplayan kadrosu haline gelmiştir.

     Teknolojik Açısından son derecede uzmanlaşmış, Çeşitli yerlerden 25'e Yakın Sertifikalar almış, Hemen hemen teknolojide faal gösteren tüm markaları iyi bilen ve tüm markaların Yetkili satıcısı haline gelmiştir.

      En Önemlisi olan ürünlerin tanımı ve denemelerinde teknik bilgilere sahiplenmiştir, Ürünlerin Teminatını çok iyi olan yerlerden İmalatçılardan ve bu imalatçıların hikâyesini iyi bilmiş Türkiye'nin Enbüyük Dağıtıcısı olan.

( ARENA, İNDEX, PENTA, ARMADA, PİRAMİT ve DİĞERLERİ )

     İle çok yakından incelenmişlerdir. En iyi markaları seçerek halka hizmet vermektedir.

     MARKALAR ( PRO2000 , ASUS, GİGABYTE, A4TECH, ACER, TOSHİBA, DEL, SAMSUNG, HP, HP PAVİLON, LG, KİNGSTON, LENOVO, SONY, KANON, OKİ, EPSON, BRODHER, XEROX, Ve BUNLARIN DIŞINDAKİLER)

     Firma kendisini işe adamış kaliteli hizmet vermek için müşteriyle birebir görüşmektedir. Bir Çok Ürünü Stok Yapmıştır. Firmanın Projesi ilerdeki yıllarda hızla büyüyen teknoloji yakalamak.

     Firma kalitesi 2 Şube olarak faal göstermektedir.

     Mekez Firma'da Manço İnternet Cafe & Bilgisayar Hizmetleri İnternet Cafenin yanında acil ihtiyaç bulundurması gereken tüm Bilgisayar Ürünlerini Stokta Bulunuyor. Ayrıca Teknik servisinde aynı ortamda barındırmaktadır

     Şube 2 Manço Elektronik Elektrik Su Tesisatlığı Açmıştır Firmaya 2007 tarihinde faal Göstermeye başlamıştır.

     Halkımızın İlgisine Teşekkürlerimizi Borç Biliriz Saygılarla. MANÇO CAFE

 

Anasayfa I Kampanyalar I TekNolojik Eski Haberler I Hakkımızda I İletişim I Önemli Siteler I İnternet Servisleri I Radyo 2000 Dinle